LiveZilla Live Help
Vigo 2500 Watt Manuel  Konvektör Isıtıcı

Vigo 2500 Watt Manuel Konvektör Isıtıcı


Marka: Vigo
Satış Fiyatı: 575,00 TL
İndirimli Fiyatı: 479,00 TL (KDV Dahil)
Tek Çekim Fiyatı : 464,63 TL (KDV Dahil)
Havale & EFT Fiyatı: 455,05 TL (KDV Dahil)
Kargo Ücreti: 0.00 TL (Ücretsiz Kargo)
Hazırlık Süresi:
Adet:   
Hemen AL

Kapıda Ödeme Seçeneği

 Bu ürünü isterseniz 479.00 TL kapıda nakit ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Aynı Gün Kargo

15.00'a kadar verilen siparişler bugün kargoda.
VİGO 2500 WATT MANUEL PANEL KONVEKTÖR ISITICI | EPK 4590M25
Teknik Bilgiler
ELEKTRİK GÜCÜ 2500 Watt
ÖNERİLEN ISITMA ALANI 14 m2 - 28 m2
EN 45 cm
BOY 90 cm
DERİNLİK 8 cm
KABLO BOYU 2 Metre
DİGİTAL TERMOSTAT Yok
ENERJİ TASARRUF MODÜLÜ Yok
AÇMA KAPAMA ANAHTARI Var
AŞIRI SICAKLIK KORUMA Var
ENERJİ TÜKETİM GÖSTERGESİ Yok
ORTAM SICAKLIĞI GÖSTERGESİ Yok
Garanti Bilgileri
Genel Garanti Süresi 2 Yıl
Resiztans Elektrik Garanti Süresi 3 Yıl
Servis Hizmetleri 0224 410 00 80
 
Ürün Hakkında
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcılar, enerjiyi %100 şekilde kullanan cihazlardır. Isınma ihtiyacı duyduğunuz her mekanda yatırım maliyeti gerektirmeyen, kullanımı ve montajı kolay, dilediğiniz yere taşınabilen ısıtıcılardır. Evlerde, işyerlerinde, ofislerde, mağazalarda, hastanelerde, hasta bakım evlerinde, kreşlerde, okullarda, dağ evlerinde, tatil köylerinde, yazlık evlerde, prefabrik yapılarda her türlü ısınma ihtiyacınıza farklı çözümler sunarak konforlu ve güvenli ısıtma sağlarlar. Yüksek ısıtma gücü, kolay taşıma veya sabitleme imkanı, güvenli ve dekoratif seçeneklere sahiptirler.

Elektrikli Panel Konvektörlerin çok kısa sürede ısınmaları, boyut olarak az yer kaplamaları ve hafif olmaları en büyük üstünlükleridir. Cihaz içerisine yerleştirilen rezistans üzerindeki alüminyum kanatçıklarla ısınma sağlanır. Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından sıcak hava olarak dışarıya çıkar. Bu şekilde dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır. Piyasadaki bazı ısıtıcıların aksine sadece ışın gören yüzeyleri değil tüm ortamı homojen bir şekilde ısıtmaktadır. Özel tasarımıyla bulunduğu ortamda güzel ve dekoratif bir görünüm sağlar.

* Benzerlerine oranla çok daha fazla olan konvektör yüzey alanı sayesinde dengeli ısı dağılımı sağlayarak havadaki tozu yakmaz , kötü koku oluşturmaz ve yaşadığınız ortamı daha ferah tutar. Modern tesislerimizde yüzey temizleme ve kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.
 

* Vigo Elektrikli Konvektör ’de güvenliğe önem verilmiştir. "Elektrikli Panel Konvektör" modelinde duvara montaj, yere sabit ayak ve taşınabilir ayaklı seçenekleri mevcuttur. Ambalaj içerisinde plastik ayaklar mevcuttur. Bu plastik ayaklar ücretsizdir.
 
Kullanımı Hakkında
Sıcaklık Arttırma ve Azaltma
Elektrikli Panel Konvektörünüzün arkasında bulunan termostat ayar düğmesini kullanarak sıcaklık ayarı yapabilirsiniz. Aşağıda gösterildiği gibi düğmeyi sağa sola döndürerek ısıtıcınıza kumanda eden termostatın devreye girip çıkma zamanını ayarlayabilir ve bu şekilde cihazın kısa veya uzun süre çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Cihazın Kapatılması
Elektrikli Panel Konvektörünü kapatırken önce besleme anahtarı kapatılır ve ardından fişi prizden çekilir.

NOT: Cihazınızı kullanmadan önce lütfen elektrikli panel konvektörünü kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler ve güvenlik uyarıları bölümünü okuyunuz.

Duvara Montajı
1. Ambalaj kutusunu açarak konvektörünüzü koruyucu naylonu ile birlikte kutudan çıkarınız. Koruyucu naylonu cihaza zarar vermeden kesiniz ve cihaz üzerine takılı bulunan askı kancalarını yaylarını esneterek çıkarınız.

2. Elektrikli Panel Konvektörün bağlantı kablosunun zorlanıp gerilmemesi için prize olan uzaklığı doğru tespit edilmelidir. Bunun için uygun yer tespiti yapıldıktan sonra montaj için gerekli delik merkezleri Şekil 7'deki ölçülere göre işaretlenir. Bu işlem için Şekil 5’te resmi verilen askı kancaları şablon olarak kullanılabilir. Markalama için askı kancaları duvara dayatılır ve üzerindeki oval delik boşluklarından panel konvektör yerden en az 100 mm yukarıda olacak şekilde vidalanacak deliklerin yeri kalemle işaretlenir. Cihazın verimli çalışabilmesi için alt, üst ve yan taraflardaki asgari ölçülere dikkat edilmesidir.

3. İşaretlemeler yapıldıktan sonra delikler Ø8 mm matkap ile delinir ve montaj malzemeleri içinde bulunan plastik dübeller bu deliklere çakılır.

4. Askı kancaları mevcut vidalar ile duvara sağlam bir şekilde tespit edilir.

5. Panel konvektörün arka yüzünün alt eteği, askı kancasındaki plastik alt yataklara (ile gösterilen kısımda) oturtulur.

6. Panel konvektör üzerindeki alt yarıklardan askı kancasının merkezleme sacları geçirilerek cihaz duvara doğru itilir. Daha sonra askı kancasının yayı esnetilerek tırnaklı uç cihazın üst tarafındaki yarıklardan geçirilir. Yaylı parçalar bırakıldığında panel konvektör sabitlenir.

Not: Herhangi bir nedenle panel konvektör yerinden çıkarılmak istendiğinde, yaylı kısımlar esnetilerek yarıktan geri çekilir ve cihaz öne doğru yatırılır. Daha sonra her iki ucundan tutularak yerinden alınır.

Ayaklı Kullanım

1. Ambalaj kutusunu açarak ısıtıcıyı kutusundan çıkarınız ve naylonu ısıtıcınızın üzerinden alınız. Ayaklı kullanımda plastik ayaklar ambalaj içerisinde sunulmuştur.

2. Elektrikli panel konvektörler ayaklı olarak kullanılmak istendiğinde ısıtıcı ters çevrilir ve plastik ayak üzerindeki tırnak ısıtıcının altındaki yarığa geçirilir ve ayak ok yönünde çevrilerek ısıtıcının altına oturtulur.

3. Plastik ayaklar, bir tornavida yardımıyla vida ve pullar ile ısıtıcının altına sabitlenir.

4. Cihaz ters çevrilerek ayaklar üzerine oturtulur ve kullanıma hazır duruma getirilir.


 
Isıtıcı Tipi Konvektör
Isıtma Alanı 14 - 28
Watt Gücü 2500
Kontrol Manuel
Vigo 2500 Watt Manuel  Konvektör Isıtıcı
Büyütmek için resime tıklayın
Vigo 2500 Watt Manuel  Konvektör Isıtıcı
Büyütmek için resime tıklayın
Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: